Strona główna

Strona główna

  • 1. Autowariat zapewnia Klientom bezpieczne i szyfrowane połączenie podczas przesyłania danych osobowych oraz podczas logowania się do Konta Klienta w Serwisie. Autowariat stosuje certyfikat SSL.
  • 2. W przypadku, gdy Klient posiadający konto w Sklepie utracił w jakikolwiek sposób hasło dostępu Sklep umożliwia wygenerowanie nowego hasła. Autowariat nie wysyła przypomnienia hasła. Hasło jest przechowywane w bazie danych w formie zaszyfrowanej, w sposób uniemożliwiający jego odczytanie. Wygenerowanie nowego hasła wymaga podania adresu e-mail w formularzu dostępnym pod linkiem „Przypomnij hasło”, podanym przy formularzu logowania do konta w Sklepie. Nowe hasło zostanie automatycznie wysłane na adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji lub zapisany w ostatniej zmianie profilu konta.
  • 3. Autowariat nigdy nie przesyła do Klientów i/lub Usługobiorców korespondencji, w szczególności korespondencji elektronicznej z prośbą o podanie danych, w szczególności danych do logowania, takich jak hasła dostępowego do konta Klienta.